חשבונית עסקה

חשבונית עסקה היא למעשה דרישת תשלום המופק עבור הלקוח, אמנם אינה מעוגנת בחוק ואינה מחייבת תשלום מס באופן אוטומטי. עפ"י החוק במדינת ישראל, חלה חובת הדיווח על כל ביצוע עסקה ועל כן, נדרש להפיק עבורה חשבונית מס וקבלה. מיד עם הפקת החשבונית יהיה מפיק החשבונית חייב בתשלום המע"מ. לעיתים קרובות מסכמים שני צדדים על עסקה והלקוח דורש חשבונית הרבה לפני העברת התשלום, עבור עסקים רבים מהווה הדבר בעיה, לאור העובדה שעליהם לשלם מע"מ על תשלומים שלא שולמו להם עדיין. איך נפטרה הבעיה וכיצד זה מתקשר לאותה חשבונית עסקה?


לקבלת פרטים נוספים שילחו אלינו הודעת וואטסאפ לטלפון 052-8755766
אופיס אדמין WhatsApp


תיקון מס' 42 לחוק המע"מ

חוק זה נועד לבא לקראת עסקים מסוימים ואוסר על לקוחותיהם לדרוש מהם חשבונית מס/קבלה לפני התשלום, בניהם נותני שירות כגון: אדריכלים, יועצים, גרפיקאים וכל מי שהמחזור השנתי שלו נמוך מ-15 מיליון. או לחילופין, עסקים יצרניים שהמחזור החודשי שלהם נמוך מ- 1.95 מיליון ושבעסק שלהם מועסקים עד 6 עובדים. לקוחותיהם של עסקים אלו מנועים מלדרוש מהם חשבונית מס או קבלה בטרם קבלת התשלום ולכן, כדי להוכיח שאכן העסקה הוסכמה בין שני הצדדים, יהיה חייב המוכר או נותן השירות להפיק עבור הלקוח שלו חשבונית עסקה ומיד עם קבלת התשלום ניתן להפוך אותה לחשבונית מס.

חשבונית עסקה באופיס אדמין

אופיס אדמין מאפשרת הפקת חשבונית עסקה ללקוחותיה באמצעות ממשק קל, נח וידידותי למשתמש. התוכנה מתאימה במיוחד ללקוחות קטנים עד בינוניים לרבות נותני שירות מכל תחום באשר הוא. העלות השנתית לרכישת רישיון לתוכנה אטרקטיבית במיוחד ומתעדכנת מידי שנה באתר. ניתן להפיק חשבונית עסקה ממוחשבת באמצעות התוכנה ואף לשלוחה באמצעות מייל ישירות ללקוח וזאת לאחר הטבעה של חתימה אלקטרונית שגם היא חלק מהשירותים הניתנים בתוכנה

לחצו כאן להורדת גירסת ניסוי  ללא הגבלת זמן וללא צורך בקוד רישום, פשוט להוריד להתקין ולהתחיל לעבוד