תוכנת לניהול לקוחות

ניהול של לקוחות בעסק היא אומנות בפני עצמה. לא מעט אנשים לא נותנים חשיבות מספקת לעניין הזה אך עם הזמן הם רואים שאם אין ניהול ומעקב כמו שצריך אחרי הלקוחות אפשר להפסיד לא מעט מהם. בעבר היינו מנהלים את הלקוחות שלנו מקסימום על דף נייר וברוב המקרים היה קשה לנו לתעד את מה שהיה בתקשורת עם הלקוח, והיום ישנן מערכות אשר תומכות בעבודה מול לקוחות ובשמירה שלהם כלקוחות פוטנציאליים גם לעתיד.
היא תוכנה שאמורה לענות בדיוק על הצרכים הללו, תוכנה אשר כל מטרתה היא ניהול הקשר על הלקוח בין אם הוא לקוח חדש ובין אם הוא לקוח קיים

ניהול לקוח קיים או לקוח עבר

לקוח שכבר קנה מאתנו מוצר או שירות יכול להיות לקוח חוזר, וזו גם הדרך הזולה ביותר להגדיל את המכירות שלנו ללקוחות. בעבר, לקוח קיים או לקוח עבר היה הולך לאיבוד אך כיום אנו יכולים לחזור ולמכור לו שוב ושוב. ואיך עושים את זה? פשוט מאוד. צריך לתעד את כל השיחות עמו ואת המכירה, כמו בכמה נמכרו המוצרים או השירותים אותם הוא קנה, מה הוא היה צריך בעבר ואיך אנו יכולים "לדחוף" לו עוד שירותים או מוצרים, מהם הצרכים שלו ואיך אנו יכולים למכור לו מוצרים משלימים מעבר למה שהוא כבר קנה בעבר ועוד. הרעיון הוא למקסם את המכירה מולו עד כמה שניתן ולחזור שוב ושוב ולמכור לו בהתאם לנתונים שיש לנו עליו וכך בסופו של דבר להוציא ממנו עד כמה ניתן.

ניהול לקוח חדש

לקוח חדש זה כבר סיפור אחר לגמרי. לקוח חדש או אחד שמתעניין צריך לעבור תהליך עד שהוא מוכן לקנות מאתנו, ואנו חייבים לתעד את כל התהליך הזה. לדוגמא, לקוח מתעניין במוצר מסוים אך מציג בעיה שיש לו עם המוצר הזה, אם אנו שכללנו אותו נוכל לחזור אליו שוב עם פתרונות לגבי הבעיות שיש לו עם המוצר הזה. בסופו של דבר אנו צריכים ללכת איתו יד ביד ואם צריך להציע במהלך הדרך מבצע או הנחה נוכל לדעת מה הייתה ההצעה הקודמת שנתנו לו וכך בסופו של דבר למכור לו.

איזו מערכת לבחור?

ישנן בשוק מערכות CRM שאלו מערכות לניהול משימות, לקוחות ולידים של לקוחות לא מעט. צריך פשוט להתנסות ולראות איזו מערכת הכי נוחה לנו? איזו מערכת עושה לנו את החיים לפשוטים יותר? איזו מערכת בסופו של דבר מסייעת לנו לשמור את פרטי הלקוח ואת ההתקשרות עימו? וכמובן איזו מערכת מציעה גם אפליקציה בכדי שנוכל לעשות את ניהול הלקוחות והמשימות גם מהנייד. מערכת טובה היא מערכת עם המלצות ואם יש לנו כאלו המלצות מה טוב וככה נוכל לבחור בצורה הטובה ביותר את המערכת שאנו צריכים.

לחצו כאן להורדת גירסת ניסוי  ללא הגבלת זמן וללא צורך בקוד רישום, פשוט להוריד להתקין ולהתחיל לעבוד

שילחו אלינו SMS לטלפון 052-8755766 או מייל
ניתן גם למלא טופס התעניינות בלינק הבא: טופס התעניינות
או לשלוח אלינו מייל דרך צרו קשר