תוכנה להנהלת חשבונות – כל מה שצריך לדעת עליה

לחצו כאן להורדת גירסת ניסוי  ללא הגבלת זמן וללא צורך בקוד רישום, פשוט להוריד להתקין ולהתחיל לעבוד

אנשים רבים הפונים לדרך עצמאית ומתחילים את צעדיהם הראשונים בעולם העסקים, פותחים תיק במס הכנסה ובמע"מ, שם מסבירים להם שהם צריכים לכתוב חשבונית מס או חשבונית עסקה על כל עסקה שהם מבצעים, מוצעות להם שני אפשרויות הפקת חשבוניות באמצעות תוכנה להנהלת חשבונות או באופן ידני על ידי פנקס חשבוניות שיונפק עבורם על ידי בית דפוס. מי שלא ממש בקיא בנושא ניהול חשבונותיו של העסק יעשה טעויות רבות של מתחילים בניהם השכרת תוכנה להנהלת חשבונות מהגדולות והיקרות שקיימות, אולם לאחר שנה הם מבינים "שלא צריך פרה בשביל כוס חלב...." אז אם אתם ממש בתחילת דרככם, כדאי שתקראו את הכתבה הבאה....

בדקו פונקציונאליות של תוכנה להנהלת חשבונות

ראשית בדקו מה היקף הפעילות בעסק שלכם, אם אתם עובדים כעצמאיים לבדכם ללא עובדים נוספים ואתם נדרשים להפיק מספר מצומצם של חשבוניות במהלך החודש אתם צריכים תוכנה להנהלת חשבונות שתציע לכם שירות ניהול מאגר הלקוחות ואפשרות להפיק חשבוניות מס או חשבוניות עסקה – בהתאם להגדרתו של העסק שלכם.

תוכנת אופיס אדמין מציעה ניהול העסק ולקוחותיו והפקת חשבוניות, קבלות ודוחו"ת מסכמים שונים.

אם בחרתם תוכנה בדקו חתימה אלקטרונית

אחד מהחידושים המרעישים בתחום הפקת החשבוניות הוא האפשרות לחתום בחתימה אלקטרונית ולחסוך את הטרחה לרוץ לדואר ולעמוד בתורים בכדי לשלוח א החשבונית ללקוח. תוכנה להנהלת חשבונות מתוחכמת וחדשנית תספק לכם את האפשרות שתקל עליכם ותהפוך את חייכם לנוחים יותר. כמו כן, תיחסך מכם ניירת מיותרת ותוכלו להסתפק בלשלוח את החשבוניות ישירות מהמחשב ללא הדפסתה קודם לכן.

חישובי המע"מ לעוסק מורשה

כידוע כל עוסק מורשה מחויב בדיווח מע"מ דו חודשי כחוק. מרבית בעלי העסקים מעדיפים להשאיר את העבודה לרואה חשבון מחוסר הבנה כיצד לעשות זאת. תוכנה להנהלת חשבונות תוכל לבצע זאת עבורכם וכל מה שיידרש מכם זה להזין לתוך התוכנה את ההוצאות שהיו לעסק. וכך תוכחו לחסוך את עלויות שירותו של רואה החשבון.