תוכנה לניהול עסק או פנקס חשבוניות?

לחצו כאן להורדת גירסת ניסוי  ללא הגבלת זמן וללא צורך בקוד רישום, פשוט להוריד להתקין ולהתחיל לעבוד

בעלי עסק רבים ובייחוד המבוגרים יותר שלא ממש מתלהבים מכך שהכול ממוחשב היום, מתלבטים בסוגיית פנקס חשבוניות או תוכנה לניהול עסק. התשובה לכך די ברורה למי שמנהל את העסק שלו עם תוכנה, שכן אין להשוות בין הנוחות והיעילות של תוכנה לעומת פנקס ידני. יחד עם זאת, עסקים שהיקף הפעילות שלהם קטנה במיוחד, לא חושבים שההוצאה על תוכנה לניהול עסק היא רעיון טוב עבורם. אז למה בכל זאת כדאי להם תוכנה? בכתבה הבאה.

יתרונותיה של תוכנה לניהול עסק

קיימים יתרונות רבים בשימוש בתוכנה בייחוד אם יודעים לבחור תוכנה טובה ויעילה שמותאמת בדיוק לצרכיי העסק. תוכנה לניהול עסק יכולה להסתכם במחיר מינורי של 200 ₪ לשנה ועד מאות ₪ בחודש, תלוי מה העסק שלכם באמת צריך. יתרונותיה של השימוש בתוכנה הם:

• ניהול מאגר לקוחות מגובה ושמור במחשב.

• חסכון בניירת.

• ניתן להפיק חשבוניות, קבלות, דוחו"ת ועוד – והכול בתוכנה אחת ולא במספר פנקסים.

• התוכנה מחשבת את סך המכירות בדיוק רב.

• ניתן לחתום בחתימה אלקטרונית ולשלוח בדואר ובכך לחסוך עמידה בתורים ובפקקים.

• ניתן לחסוך אלפי שקלים מידי שנה על שירות הנהלת חשבונות במהלך השנה.

כיצד בוחרים תוכנה מתאימה?

יש מספר אפשרויות לדעת איזו תוכנה לניהול עסק מתאימה ביותר לבית העסק. מה שחשוב הוא לא להגיע עם דעות קדומות ושמות מותגים מפוצצים, מאחר ולרוב, קיימות תוכנות מוכרות פחות וטובות הרבה יותר לבית העסק. כמו כן, המחיר שלהן יהיה נמוך בהרבה בשל היותן מפורסמות פחות. תוכלו להיכנס לפורומים שונים ברשת של בעלי עסקים ולהתייעץ עם עסקים דומים לשלכם איזו תוכנה יעילה, או לחילופין תוכלו לחפש במנוע החיפוש באמצעות הסמארטפון עסקים דומים לשלכם, מרביתם השקיעו בבניית אתר סלולרי ותוכלו ליהנות מגלישה נוחה ואף להתייעץ איתם. בדרך כלל, התוכנות מאפשרות הורדת גרסה חינמית לניסיון וכך תוכלו לבדוק אם התוכנה נוחה לכם.