חשיבותה של תוכנת ניהול לעסק

לחצו כאן להורדת גירסת ניסוי  ללא הגבלת זמן וללא צורך בקוד רישום, פשוט להוריד להתקין ולהתחיל לעבוד

ניהול עסק, הוא צמד מילים מסדר היום של אחוז גבוה מהאוכלוסייה הישראלית. עסקים קטנים צומחים, נפתחים ונסגרים מידי שנה ואפילו מידי חודש, ולאחר בדיקה מעמיקה לנסיבות תחלופת וסגירת העסקים השכיחה ברור מאוד איפה טמון המוקש. ניהול העסק מתחיל כמובן מהתוכנית העסקית אבל קריטי מאוד בניהול השוטף שלו ויכולת ניהול הזמנים וסדר העדיפויות בו.

כמנהלי עסק אנחנו משקיעים בעסק שלנו המון רגש מפאת הרצון להצליח ומחשיבות המוצר או השירות בעיננו. היכולת להרחיק מעט את הרגש מנושא ניהול העסק אינו פשוט לרבים מאתנו, לכן פיתוח אישי של תוכנות לניהול העסק יכול ללוות אותנו בתהליך.

יש משהו בפעולה הממוחשבת שגורמת לנו להיות עקביים יותר ובעלי משמעת עצמית גבוהה יותר. הצבת משימות תוך מתן זמן רצוי לביצוע המשימה והאצלת סמכויות במידה ונדרש באופן ממוחשב מוריד במקרים רבים נטל כבד ויוצר ארגון מדויק לתהליכים שלפני הקמת מערכת ניהול העסק נראו כבלתי אפשריים להשלמה.

תוכנת ניהול לעסקים קטנים – הגדלת הרווחיות בלחיצת כפתור

כיצד נגדיל את רווחיות העסק באמצעות סתם מערכת כאשר כל מאמצנו לא מזיזים אותנו מהסקאלה הממוצעת? כפי שציינו מעלה. אחת התכונות היותר בולטות של בגישה העכשווית היא ליצור את אותה התזוזה בדיוק. הצבת לוח זמנים, תפוקה, חלוקת משימות, בניית סדר יום, מערכת מיילים ולוז לביצוע משימות בתהליך אוטומטי, ייצרו עבורכם את אותו תהליך ניהולי שקשה לנו ליצור באופן עצמאי.

המנהל האישי הצמוד שלכם....

שהרי ניהול עצמי של זמן וניהול עסק של כמה פרטים או פרט אחד כמוהם כמו וויכוח מול המראה, הבבואה לא באמת תענה לכם. למרות שהמחשב הוא לא בדיוק המנהל המסורתי שאנו מורגלים אלי, ואולי זה דווקא היתרון שלו, אבל ידע להכניס את העסק שלנו ואותנו לתלם ולצמיחה אותה אנחנו מחפשים, באמצעות ניהול זמן וניהול משימות נכון, יעיל ומסונכרן, ממש כמו מאמן אישי צמוד, כזה שמגיע למשרד מידי יום.

חלוקת עבודה חכמה – חסכון הזמן והעלאת התפוקה

חלוקת עבודה, באמצעות מערכת ממוחשבת היא אחת הפעולות היותר מוצלחות שניתן לבצע באמצעות אותה מערכת ERP ממוחשבת. דווקא במקום הזה, תוכלו להגיע לעבודה מבלי לדאוג לכך שהעובדים יושבים ומחכים להוראות שלכם. לאחר תהליך קצר של העברת הרשאות והגדרת תפקידים, תוכלו לצאת לפגישות או להגיע אחרי העובדים בידיעה שכול אחד יודע מה מוטל עליו היום, תוך ביצוע תעדוף אוטומטי-מערכתי!

המנקה מארגנת לכם את המשרד – מי מארגן לכם את העסק?

לחצו כאן להורדת גירסת ניסוי  ללא הגבלת זמן וללא צורך בקוד רישום, פשוט להוריד להתקין ולהתחיל לעבוד