תוכנה לניהול עסק

אופיס אדמין היא תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות הפקת חשבוניות ודוחות חשבונאיים רבים המאפשרת לנהל את העסק בצורה נכונה, אם יש לכם עסק ואתם מעוניינים לנהל את חשבונותיו לבדכם, תצטרכו לעבוד עם תוכנה שתנהל את חשבונות העסק, תפיק עבורו חשבוניות וקבלות, דוחות מרכזים למיניהם, תחשב את המע"מ עבורכם ותקל עליכם את העיסוק עם החשבונות.


לקבלת פרטים נוספים שילחו אלינו הודעת וואטסאפ לטלפון 052-8755766
אופיס אדמין WhatsApp

מחיר התוכנה

מחיר תוכנת אופיס אדמין לניהול העסק:  17 ש"ח + מע"מ לחודש


לחצו כאן להורדת גירסת ניסוי  ללא הגבלת זמן וללא צורך בקוד רישום, פשוט להוריד להתקין ולהתחיל לעבוד

תוכנה לניהול עסק- מה חשוב שיהיה בה ?

כאשר מחליטים לבחור תוכנה לניהול עסק כזו או אחרת, חשוב לעשות את ההחלטה הנכונה ולבחור תוכנה בתבונה. לבחירתה של תוכנה לניהול עסק תהיה השפעה מכרעת על ניהולו השוטף של העסק, שכן אותה מערכת אמורה לספק נוחות, זמינות וקלות מרבית לפעולות הנהלת חשבונות לרבות הפקת קבלות, חשבוניות, תעודות משלוח, דוחות חודשיים / דו חודשיים וקבלת מידע עדכני שיסיע בקבלת החלטות עסקיות חשובות. כאשר בוחרים בתוכנה יש להפעיל שיקול דעת ולדאוג שיתקיימו בה הנתונים הבאים:

• התאמה לצרכי בית העסק

• תוכנה קלה, נוחה וידידותית למשתמש

• שהשימוש בה יהיה זמין

• שהמידע העסקי יהיה מאובטח ונגיש

• שירותי תמיכה עבור לקוחות שרוכשים רישיון לתוכנה

• תוכנה שיש לה וותק רב

• רישיון לתוכנה משלטונות המס בישראל

• מחיר טוב

תקופת ניסיון חינמית

תוכנה לניהול עסק טובה ומקצועית שבעליה בטוחים ביכולותיה לכבוש את ליבו של הלקוח, תאפשר ללקוחות חדשים תקופת ניסיון חינמית להתרשמות. תוכנת אופיס אדמין הינה תוכנה אמינה ומקצועית לניהול עסקים קטנים עד בינוניים, שמספקת ללקוחותיה מערכת משודרגת ושירותים נוספים כגון: חתימה דיגיטלית, שירות סליקה ועוד – זאת כמובן בנוסף לשירותים הסטנדרטים הכוללים הפקת חשבוניות, קבלות וכיו"ב. לקוחות שמעוניינים להתנסות מקבלים תקופת ניסיון חינמית ומייד נופלים בקסמה של התוכנה הידידותית.

תוכנה אינטרנטית או שלא?

רבים מתלבטים בין תוכנה לניהול עסק אינטרנטית שתוכל לשרתם בכל מקום ומכל מחשב לבין תוכנה המותקנת במחשב שאינה אינטרנטית. ובכן, לכל דבר יש חסרונות ויתרונות, תוכנה לניהול עסק אינטרנטית תוכל לשרת את לקוחותיה בכל זמן מכל מחשב וכל מה שנדרש זה חיבור לאינטרנט. לעומת זאת תוכנה שאינה תלויה באינטרנט תהיה בטוחה הרבה יותר מאחר והיא אינה חשופה לפריצות, בנוסף, אינה תלויה באינטרנט ולכן, אם אתם נמצאים במחשב בו מותקנת התוכנה לא תהיה בעיית חיבור לאינטרנט.

לחצו כאן להורדת גירסת ניסוי  ללא הגבלת זמן וללא צורך בקוד רישום, פשוט להוריד להתקין ולהתחיל לעבוד