חסוך אלפי שקלים עם תוכנה לניהול עסק

לחצו כאן להורדת גירסת ניסוי  ללא הגבלת זמן וללא צורך בקוד רישום, פשוט להוריד להתקין ולהתחיל לעבוד

עסקים רבים וטובים, שנראה כעל פניו כי הם עובדים נפלא, אינם מצליחים לייצר רווח ולא נותרת להם ברירה אלא לסגור. בדרך כלל מדובר בעסקים קטנים עד בינוניים שמעסיקים 1-3 עובדים ופחות על חברות המעסיקות צי גדול של עובדים. אם אתם קוראים שורות אלו ומזדהים עם הכתוב וכל מה שהייתם רוצים זה להציל את העסק שלכם כדי שישרוד וימשיך לפרנס אתכם – התחילו בצמצום הוצאות מיותרות. בשלב ראשון התחילו לעבוד עם תוכנה לניהול עסק במקום לשלם אלפי שקלים בשנה לשירותי הנהלת חשבונות אנושית.

כיצד תוכנה לניהול עסק עובדת ?

אם העסק שלכם מוגדר עוסק פטור או עוסק מורשה תוכלו להפיק באמצעות התוכנה קבלות או חשבוניות מס. כידוע, עוסק מורשה חייב בדיווח דו חודשי על פעילותו העסקית ועל המע"מ, רבים חושבים שאת חישוב המע"מ לא יוכלו לבצע לבד ורק מנהל חשבונות או רואה חשבון יוכלו לעשות זאת בשבילם. ובכן, זוהי טעות גדולה של מרבית מבתי העסק, שכן תוכנה לניהול עסק – אופיס אדמין, תחשב עבורכם את המע"מ וכך תוכלו לחסוך את הסכום אותו תשלמו למנהל החשבונות שלכם או לרואה החשבון. אז כבר תרגישו הקלה משמעותית בהוצאות העסק שלכם בכך שתתחילו לנהל את חשבונותיו לבדכם.

ומה באשר לדוח סוף שנה ?

כל עסק בישראל מחויב להגיש דו"ח סוף שנה על פעילותו העסקית בכל השנה. תוכנה לניהול עסק תנהל את חשבונותיכם במהלך שנה שלמה, אולם את הדו"ח יגיש רואה חשבון כאשר הוא חתום על הדו"ח. בכל זאת, עלות הגשת דו"ח סוף שנה אינה יקרה כמו השכרת שירותיו של רואה חשבון למהלך שנה שלמה.

טיפים לבחירת תוכנה מומלצת

מוצעות מספר תוכנות לניהול עסק, אתם מרגישים מבולבלים, חלקן מוצעות במחיר ממש נמוך ואתם חוששים שאיכות התוכנה ירודה בשל מחירה הנמוך, באיזו תוכנה לניהול עסק כדאי לבחור? ובכן, להלן מספר טיפים שיסיעו לכם לבחור תוכנה לניהול עסק טובה ויעילה.

• בדקו אם התוכנה מבצעת את כל הפעולות הדרושות לעסק שלכם.

• אל תחשבו שתוכנה יקרה טובה יותר מזולה, קיימות תוכנות זולות ומצוינות.

• בדקו שיש לתוכנה אתר אינטרנטי פעיל לגולשים.

• בדקו שעומד שירות לקוחות פעיל מאחורי התוכנה.

• הורידו גרסת ניסיון חינמית וודאו שאתם מסתדרים עם הממשק ושהוא נח ופשוט לתיפעול.

אופיס אדמין – תוכנה לניהול עסק קטן עד בינוני נותנת מענה מושלם לעסקים שמעוניינים לנהל את חשבונותיהם באופן עצמאי. כמו כן, התוכנה צועדת עם הקדמה הטכנולוגית ומציעה שירותים משודרגים בניהם חתימה אלקטרונית ואף ממשק סליקה לעסקים שגובים תשלומים בכרטיס אשראי. גם אתם מוזמנים לנסות את שירותינו בעלות של 200 ₪ לשנה שלמה בלבד.

אל תהססו, פנו אלינו עוד היום ותהיו חלק מלקוחותינו המרוצים