הנהלת חשבונות למען הסדר הטוב

לחצו כאן להורדת גירסת ניסוי  ללא הגבלת זמן וללא צורך בקוד רישום, פשוט להוריד להתקין ולהתחיל לעבוד

פעולות חשבוניות בניהם מכירות, קניות, הכנסות משירותים והוצאות של כל עסק, חייבות להיות מתועדות ורשומות, לפעילות זו קוראים הנהלת חשבונות כאשר בעסקים גדולים יהיה אחראי לכך מנהל חשבונות ובעסקים קטנים ובינוניים יסתפק בעל העסק בתוכנה ידידותית שתבצע עבורו את רישום כל הפעולות המתבצעות בעסק שלו.

הנה"ח לחברות גדולות

חברות גדולות ומפעלים שמחזיקים מספר רב של עובדים ויש להן כמות גדולה של פעולות, יצטרכו להיעזר בתוכנה גדולה ומתוחכמת להנהלת חשבונות. ככל הנראה, חברה בסדר גודל כזה תחזיק מחלקת הנהלת חשבונות ולפעמים מנהל חשבונות ומספר פקידים. בנוסף, תשכור את שירותיו של רואה חשבון.

עסקים בינוניים – כיצד מנהלים את חשבונותיהם?

עסקים בינוניים אינם מחזיקים במחלקה שלמה של הנהלת חשבונות, אולם ישתמשו בתוכנה פשוטה לניהול העסק ואת הדיווחים לרשויות המיסים יבצע עבורם משרד חיצוני להנהלת חשבונות. עסקים בינוניים אינם צריכים תוכנה מורכבת ומסובכת הכוללת מכפל שהמחיר עבורה גבוה יותר, אלא די בתוכנה סולידית ופונקציונאלית לניהול החשבונות.

עצמאיים ועסקים קטנים – שיטת עשה זאת בעצמך

עסקים קטנים ואנשים עצמאיים שיש להם עסק קטן, לרוב מדובר בעבודה שמתנהלת על ידי אדם אחד או עבודה בהיקף קטן די בתוכנת הנהלת חשבונות טובה ויעילה שתבצעה עבורם את כל הפעולות הנדרשות לעסק ואף תחשב עבורם את המע"מ על מנת שיוכלו לדווח לרשויות המס. עסקים בסדר גודל זה, אינם צריכים מנהל חשבונות ויוכלו לעשות זאת בעצמם.

הנהלת חשבונות מסודרת ודו"ח סוף שנה

כידוע, כל עסק חייב בדיווח סוף שנה לרשויות המס עבור כל הפעילות שלו בשנת המס. את הדו"ח הזה יכין מנהלת חשבונות ויחתים עליו רואה חשבון. על מנת להגיש דו"ח תיקני ומדויק של פעילות העסק שלכם, תצטרכו לשמור על סדר ברישום חשבונות העסק במהלך כל השנה. אם אינכם מרוצים ממנהל החשבונות שלכם, אל תהססו להחליף אותו, האחריות על הדיווח הוא שלכם בלבד. אם התוכנה שלכם לניהולו של העסק 'קטנה על העסק' או 'גדולה ומסובכת מידי לפעילות העסק' אל תהססו – פנו אלינו עוד היום צוות אופיס אדמין ישמח לעמוד לרשותכם.