תוכנת הנהלת חשבונות – חסל ניירת!

לחצו כאן להורדת גירסת ניסוי  ללא הגבלת זמן וללא צורך בקוד רישום, פשוט להוריד להתקין ולהתחיל לעבוד

אם היתה לכם התלבטות אם להמשיך ולהתנהל עם פנקסי חשבוניות/קבלות ידניים, או לעבור לתוכנה ממוחשבת, אל תחשבו פעמיים ובחרו באפשרות תוכנת הנהלת חשבונות. הפנימו שהעולם עבר מהפך טכנולוגי, הכול מתנהל דרך המחשב, ניירת היא – OUT, דואר אלקטרוני – IN. אז מדוע כדאי להפיק חשבוניות ממוחשבות? באיזו תוכנה כדאי לבחור? ואיך החיים שלנו כבעלי עסק הופכים קלים מתמיד? הכול בכתבה הבאה.

תוכנת הנהלת חשבונות חכמה

תוכנת הנהלת חשבונות ולו הפשוטה ביותר, מבצעת את כל הפעולות הפשוטות לניהולו של העסק לרבות, הפקת חשבוניות, הפקת קבלות, חישובי מע"מ, הפקת דוחו"ת מרכזים שונים, ביטולים ואף, חתימה אלקטרונית שתחסוך מכם ניירת. תוכנת הנהלת חשבונות משודרגת ומתקדמת יותר תאפשר פונקציות מתקדמות יותר למשל ממשק סליקה. כל תוכנה תאפשר לכם ניהול לקוחות נח, כך שתוכלו להזין באופן חד פעמי את פרטי הלקוח ולשמור אותו במערכת.

יתרונות תוכנה מול פנקסים ידניים

כמובן שקיימים יתרונות רבים בשימוש של תוכנת הנהלת חשבונות מול פנקסים ידניים. בראש ובראשונה, אתם חוסכים המון זמן,מאחר ומאגר הלקוחות קיים בתוכנה לאחר שהזנתם אותו בפעם הראשונה וכשנדרש מכם להפיק מסמך כל שהוא אתם אינכם צריכים לשוב כל פעם מחדש ולרום פרטי הלקוח. שנית, פנקסים וניירת עלולים לאבד, להתיישן ולהתבלות, לעומת זאת, תוכנת הנהלת חשבונות שומרת את הנתונים בזיכרון המחשב ותוכלו להדפיס כל מסמך שתרצו בכל עת. גם הפונקציה של חתימה אלקטרונית מאפשרת כיום, לבתי עסק רבים להימנע מעמידה ממושכת בתורים בכדי לשלוח חשבונית ללקוחות, שכן באמצעות חתימה אלקטרונית ניתן לשלוח חשבוניות/קבלות דרך הדואר האלקטרוני. יחד עם כל יתרונותיה של תוכנת הנהלת חשבונות, חשוב מאוד לבדוק שלתוכנה קיים רישיון מרשויות המיסים בישראל ושניתן להשתמש בה על פי חוק.